MİSYON & VİZYONHAKKIMIZDA

Misyonumuz

Teknolojinin sunmuş olduğu imkanları, sabit olmayıp her seferinde üzerine ekleme yaparak. Müşterilerimize vermiş olduğumuz güveni arttıra arttıra sağladığımız hizmetleri, çevreye olumlu yönde duyurmak ve ekonomik anlamda ürün ve hizmet imkanları sunmaktır.

Vizyonumuz

Bogahost Bilişim Teknolojileri, 2018 yılının Ocak ayında %100 Türk sermayesi ile İstanbul Güngören'de kurulmuş olan bir hosting şirketidir. Firmamız, müşterilerine özenle ilgi göstermekte olup; hosting, reseller, sanal sunucu, mail sunucusu, lisans... birçok ürün ve hizmet'i kurumsal olarak faaliyet göstererek sağlamaktadır.

Kazandır Kazan Sistemi

Bogahost.com'dan hizmet almasını sağladığınız her kullanıcı için,%5 oranında hesabınıza bakiye aktarılmasına ne dersiniz ?

Hemen Katılın

Kazanç Sistemi Hakkında

Kazanç sistemi, bogahost.com'un ortaya çıkarmış olduğu kazandır kazan düşüncesi ile ortaya çıkmıştır.

Bogahost, kullanıcılarının bizden memnun kalmasının sonrasında çevresindeki insanlarada bizleri tavsiye etmeye başladığınız gördük.

Yaşanan bu tavsiye ve gelen kitle'nin artmasının yolu olarakta bu sistemi ortaya çıkarmış bulunduk.

Amacımız sizlere daha iyi hizmet vererek, sizlernide yakın çevrenizle paylaşmanız ve bizlerin bu sayede daha fazla pazar payı sahibi olmamızdır

Sistem için örnek verecek olursak; 1 yıllık bir hosting müşterisini bogahost'a katkı sağladınız ve bunun kazandırdığı değer 100₺ o halde sizde bu değerin %5'i kadar hesabınıza bakiye kazanabiliyorsunuz.

Bu sistem her kazandığınız müşteri başına tek tek hesaplanmaktadır, bu da daha çok istihdam sağlamaktadır ve katkıda bulunan müşterilerimizin, kazançları sayesinde bizlerden ücretsiz olarak bakiye ile hizmet almasını sağlamaktadır.

Sorununuz mu Var ?

Hemen, bogahost.com'um müşteri hizmetlerine ticket göndererek sorununuza ve/veya sorularınıza yanıt alabilirsiniz.

Hızlı Destek

Biz Kimiz ?

Firmamız Hakkında, genel olarak vermiş olduğumuz bilgiler.

Bogahost Bilişim Teknolojileri, 2018 yılının Ocak ayında %100 Türk sermayesi ile İstanbul Güngören'de kurulmuş olan bir hosting şirketidir.

Firmamız, müşterilerine özenle ilgi göstermekte olup; hosting, reseller, sanal sunucu, mail sunucusu, lisans... birçok ürün ve hizmet'i kurumsal olarak faaliyet göstererek sağlamaktadır.

Sosyal medya üzerindeki kampanya gönderilerimiz ----->

Bizi Tercih Eden MüşterilerimizHakkımızda neler Söylüyorlar?